Më mbaj mend (për 1 muaj)


Paro - Marika Moj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marika Moj".
3. Video është e këngës "Marika Moj", por nuk këndohet nga Paro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Paro - Marika Moj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Bij Cobanesh"

Komente

Asnjë Koment

05/09/2008

2008-09-05T18:57:05+00:00erdha nje dite ne shtepi me thene qe s ishe brenda ti(2x)
marika moj e dashur oku ke ku kishe vajtur o (2x)
me desh djalosh apo me qesh me thane qe je njeri i pa bese (2x)
marika moj e dashur o ku je ku kishe vajtur o(2x)
marika moj aman aman e te kam shpirt e te kam xhan(2x)
marika moj e dashur o ku je ku kishe vajtur o(2x)
marika moj ti je moj je shtatin ma ke si minare(2x)
marika moj e dashur o ku je ku kishe vajtur o(2x)

instumental

marika moj per perendin do vij sot era trendolin (2x)
marika moj e dashur o ku je ku kishe vajtur o(2x)


Më Shumë Këngë Nga Paro:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet