Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perlat Sheqeri - Ç'ka Ka Zogu Qe Po Qan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Qka ka zogu qe po qan,ka lan shpi ka lan vatan ee
2x:Ka lan motra e vllazni e ka shkue kurbetli ee

qka ke zog qe ste ze gjumi athu nata ty ku t'zuni
2X:a ke buk,e a ke ujë apot plak aj dheu i huj ee

Del ne der nana emjer e sheh rruken dimer,ver
2x:esheh rrugen nana e ngrat ditë e natë len deren hap
Deren hap po te pret,pi run mollat vjet per vjet ee
2x:Kthehu Bir vatanin tan se gurbeti esht i ran ee


Ky tekst u dërgua nga Donna


Nuk kemi video për këtë këngë.
Perlat Sheqeri - Ç'ka Ka Zogu Qe Po Qan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'ka Ka Zogu Qe Po Qan".
3. Video është e këngës "Ç'ka Ka Zogu Qe Po Qan", por nuk këndohet nga Perlat Sheqeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Perlat Sheqeri:


Komente 0