Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Nino

Petrit Nino
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: pop

Petrit Nino është këngëtar i njohur. Ka shumë kohë që dy grupet më të suksesshme shqiptare të hip-hopit, TBA dhe Babastars, janë në rivalitet, por siç duket këngëtari më i ri i estradës ka arritur t’i bashkojë. Bëhet fjalë për Petrit Ibishin, i njohur edhe si Petrit Nino, djaloshi që këndon refrenin në këngën “Shoqnia” nga Skivi dhe Cozman dhe per bashkëpunimin me anëtarin e TBA-së, Klepto.

Më datë 30 Dhjetor 2016, Skivi publikojnë videoklipin "Shoqnia", në bashkëpunim me Cozman & Petrit Nino.

Më datë 4 Gusht 2017, Petrit Nino publikon videoklipin "Bujna", në bashkëpunim me Klepto, e realizuar nga Kicobeatz dhe videoja është punuar nga AVDdigital..

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0