Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Capacule (Luiz & Kiara) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ÇAPAÇULJA JEME TI
SA DO PRES JO JO SE DI
A DO TI A SDO TI
GJITHE JETEN NGA PAS DO TE VIJ

UNE I VIJ NGA MBRAPA
AJO PO LARGOHET
I THEM TE DUA
EMOCIONOHET
DASHNI TAN JETEN ME TDHAN
TY SNALOHET

JA E JEMJA JA JEMJA JA E ASKUJT
MA DO ZEMRA, ZEMRA
SHUME SHUME
AH TI TI, AH TI TI
DASHURI


Ky tekst u dërgua nga A.MALEPetrit Vullkani
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/01/2023
Muzika: Petrit Vullkani
Orkestrimi: Petrit Vullkani
Teksti: Loco
Sax: Gezimi Veres
Mix Master & Prod: On Fire RecordsPetrit Vullkani - Capacule (Luiz & Kiara)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Capacule (Luiz & Kiara)".
3. Video është e këngës "Capacule (Luiz & Kiara)", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0