Më mbaj mend (për 1 muaj)

Phoenix - Shprehje Fjale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

15/06/2013

2013-06-14T23:22:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shprehje Fjale" kënduar nga Phoenix.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Phoenix i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet