Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pixels Production

Pixels Production
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Pixels Production është video produksion shumë i njohur. Pixels Productions, studio profesionale e cila përkujdeset për Video xhirimin, Fotografimin dhe Reklamimin e mbrëmjeve argëtuese në Diasporë. Kanë qenë realizues të shumë klipeve shqiptare edhe pse tani nuk realizojnë shumë klipe siç bënin më parë.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0