A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • Votimet
* Të regjistruarit në teskteshqip.com kanë vota shtesë.

Këngëtari Më I Mirë
Votimi i Javës: 16-22 Korrik 2018  

(37%, 194 vota)
(35%, 186 vota)
(16%, 85 vota)
(5%, 29 vota)
(4%, 21 vota)
(2%, 13 vota)

Numri i Votave: 528

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  rina--ilja

» Krijo Një Votim »


QuizShqipKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018