A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga Më E Mirë E Xhensilës
Votimi i Javës: 9-15 Shtator 2019  

Qika Qika (54%, 94 vota)

Uh Baby (16%, 28 vota)

Si Të Jem Mirë (11%, 20 vota)

Sekreti Im (11%, 19 vota)

Ama Dorën (5%, 8 vota)

Lova (3%, 6 vota)

Numri i Votave: 175

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  agnesa
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019