Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Kur Mbaron Karantinimi?
Votimi i Javës: 29 Mars - 4 Prill 2020  

Numri i votave: 96

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga stafi


Komente mbi këtë votim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet