A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tituj Këngësh 2016

Përgatiti:
drenche.22.1993 17-07-16
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

2 Ton - Llokum
Alban Skënderaj - Eja
Baby G & Besniku - Njësoj
Elvana Gjata - Ëngjëll
Gena - Jeto Jetën
Gold Ag Ft Anxhela Peristeri - Me Mu
Lumi B - Aha Aha
Mozzik Ft Enis Bytyqi - M'ra Pika
Noizy Ft. Çiljeta - Më Shum Se Dollarë
Samanta Ft. Fatali - Na E Dina

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019