A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Heshtje Ne Vetmi

Sa e vetmuar qe ndjehem
O ZOTI IM
Sa shum kam nevoj per perqafimin tend
O SHPIRTI IM
Sa deshiroj ti degjoj rrahjet e tua
O ZEMRA IME
Sa deshiroj te shoh te lumtur
O JETA IME
Sa shum deshiroj te puth
O LOTI IM
Sa fjal kam per ti then
O SHPRESA IME
Qdo gje ne jeten time kishte shum vlera por tanii...
Tani esht shum von te mendoj per ty
kur ti ike shum larg nga un.

- poezi nga Qendresa Hoti


- Poezia u dërgua nga Qëndresa Hoti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019