Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Zemra Falet” Nga Dani Dhe Shkurta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[27-04-2016]
Këngëtarët e njohur kosovarë Ramadan Krasniqi – Dani dhe Shkurte Gashi kanë publikuar këngën e tyre të re.“Zemra falet” titullohet projekti muzikor që bëri bashkë dy këngëtarë shumë të dashur për publikun shqiptar.Kënga është nën shoqërinë e klipit, muzikën e së cilës e ka bërë Elephant dhe Arsim Bunjaku. Ky i fundit është përkujdesur edhe për tekstin e këngës.
 (Telegrafi)

      Ramadan Krasniqi & Shkurte Gashi - Zemra Falet [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet