Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Sy Plot Zjarr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Sikur hije krejt pa prit me erdhe pram
Fjal te embla sikur mjalt mi pate than
Porsi dielli te shendrrisnin ata sy
Tash sjetoj pa ty

Tash tuj qa po e pys veten
Ceshte me ty?
Athu valle ku u trete kush e di?
Me pyesin shoket ceshte me mu e spo ju flase
Ah se do te pelcase..

Refreni 2x
Me sy plote zjarre ma bere bene
Po krejt pa prite e morre dhen
O si ste erdhi keq ta rrenosh folene

Une kengetare e ti poete
Dy si nje
Thurnim kenget veq per vete e dashuri
Tash i vetem ato kenge po i kendoj
Dashurine kujtoj

Tash tuj qa po e pys veten
Ceshte me ty?
Athu valle ku u trete kush e di?
Me pyesin shoket ceshte me mu e spo ju flase
Ah se do te pelcase..

refreni


Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Sy Plot Zjarr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Sy Plot Zjarr".
3. Video është e këngës "Me Sy Plot Zjarr", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0