Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

(2x)

Mbram në ëndër,të kam pa,
nuse zemër ishe ba,
e une lotët tu i fshi,
t'thash lamtumirë.

(ref .. )

Për ty,për ty,
s'kam gjum në sy,
m'ke borxh në jetë,
një dashuniii.

(2x)

Edhe eshtrat po më qajn,
qajn dhe malet që na ndajn
edhe zogjët me s'këndojn,
si at' pranverë.

(ref ... )

Për ty,për ty,
s'kam gjum në sy,
m'ke borxh në jetë,
një dashuniiii.Ky tekst u dërgua nga Sara

Ramadan Krasniqi (Dani) - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 3