Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Nje Dite Kur Do Te Vdesim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

1.Nje dit kur do te vdesim kur s"do jemi ne kete bot do te flasin shum te tjeret do tna kujtojn me lot.

Ne libra do te shkruhet ne zemra do te rruhet dashuria jon qe u shua pergjithmone.

refren:Sa dashuri do te vdesin e do te lindin por asnje neve s"na ngjan ishim dashur ne me teper do te shkruhet do le gjurm sikur nje roman.2x.

2.Te mos ishte dashuria do te jetonim e me gjat po i helmon zemrat tona nuk kemi pas fat.

Ne libra do te shkruhet ne zemra do te rruhet dashuria jon qe u shua pergjithmone.

refren:Sa dashuri do te vdesin e do e lindin por asnje neve s"na ngjan ishim dashur ne me teper do te shkruhet do le gjurm sikur nje roman.2x.Publikimi: 08/07/2009


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0


Ramadan Krasniqi (Dani) - Nje Dite Kur Do Te Vdesim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dite Kur Do Te Vdesim".
3. Video është e këngës "Nje Dite Kur Do Te Vdesim", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.