Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RapBoy - Ballin (Logic Remake)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/09/2016

2016-09-27T11:54:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ballin (Logic Remake)" kënduar nga RapBoy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet