Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

RapBoy - Like Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Like Me".
3. Video është e këngës "Like Me", por nuk këndohet nga RapBoy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


RapBoy - Like Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/12/2016

2016-12-20T12:13:45+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Like Me" kënduar nga RapBoy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhenty - Like Me

Ref:
You will never make fucking like me
You will never make fucking like me
i run harder ,than you you can't be
i run harder ,than you you can't be boy x4

PJ 1 :

HATERS YOU CANT STOP ME ,NOBODY DONT STOP ME
EVERYDAY IM HUSTLIN,IM A FUCKING MEGA STRONG BLIND
I CAN BE THE MAGIC IM FRAGILE AND CLASSIC
I BRING REVOLUTION YOU CAN ONLY PANIC

SMOKING SI BOB MARLI FEMNA SIKUR MARILyN
FJALT E MIA TRONA THIRREM MISTER MACHIAVELLI
FEMNA JOTE SEKSI SHPESH MI CON DO BELFIE
VEC UN E KAM CELSIN UN E DI SE TKA KAP STRESI , UN E DI

IM GONNA FUCKING HIGH
EVERYDAY YOU SEEING AROUND ME
WINNIN YOUR HEART

Ref:
You will never make fucking like me
You will never make fucking like me
i run harder ,than you you can't be
i run harder ,than you you can't be boy x2

PJ 2 :

WELCOM TO MY MOTHEFUCKIN HOOD
KE TBOSH ME TIPA QE JAN RRIT NRRUG
KTU KA DHE TIPA QE JAN SHUM TE SMUT
NESE HUNT TUJA FUTEN NPUNT TONA ME GJAK I LAJM DURT

CUNAT KREJT E KALLIN SHQIPE ULE ZANIN
HEKRIN PREJ METALI SHOKU NUK MA MAT DOT TONIN
SKAM PSE ME VRA TRUNIN CUNAT MAROJN HALLIN
UNE JAP BUZQESHJE YA FUCK WITH DA BEST MY DARLING

IM GONNA FUCKING HIGH
EVERYDAY YOU SEEING AROUND ME
WINNIN YOUR HEART

Ref:
You will never make fucking like me
You will never make fucking like me
i run harder ,than you you can't be
i run harder ,than you you can't be boy x2

IN MY OWN WORLD , MY OWN PLANET
I CAN MAKE IMPACT JUST WITH MY LYRIC

Persa - Like Me

Couple 1:

Mundem me shku lart ti e din
bitin kur knoj “p “ ne mikrofon.
v.i.p ku shkoj
po me flet me sy smund te jem me ty
edhe pse un sja-a-a-ame sdo jem me ty
doje te largoheshe nga une
tani ke ngel vetem ska me une
ske cte besh me
femer si mu ske
dhe ske per te gjetur kurrrrr !!

pre-chorous:

smundesh me bo fam u can do it like me
smundesh me shku lart u can do it like me
smundesh me bo hit u can do it like me
(nanana u'll neva eva be-be like me)

chorous:

ooohh like me...you know I rock this spot everywhere I go
you better recognize is the chick !! heyyy!!!
is the chick-is the chick with the flow
is the chick-chick that bring you show!!!!

Couple 2:

n'club sjom prezent.persa shum mungon
por vij me hit shum e di kju styl po m'shkon
nese nuk e din se si e boj kte
"P" qe e don a-a-a-a nuk e ke
jam femer me klas ta kam then
nuk jam ajo qe ti kerkon
ik largohu nga une se edi shume mire
cuna si ti skan vler per muuuu !!!

pre-chorous:

smundesh me bo fam u can do it like me
smundesh me shku lart u can do it like me
smundesh me bo hit u can do it like me
(nanana u'll neva eva be-be like me)

chorous:

ooohh like me...you know I rock this spot everywhere I go
you better recognize is the chick !! heyyy!!!
is the chick-is the chick with the flow
is the chick-chick that bring you show!!!!

nananah u cant do it like me x3

chorous repeat x2

PRODUCER :CEKIC
SONGWRITER: PERSA BEQIRI BLERO & ENDRIT MUMAJESI
Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë