Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rapboy - Hit Pra (Make It)  (Feat. Gazu)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/03/2018

2018-03-14T16:45:23+00:00

Featuring

GazuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hit Pra (Make It)" kënduar nga Rapboy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet