Më mbaj mend (për 1 muaj)


ANI - Tirona Sound
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tirona Sound".
3. Video është e këngës "Tirona Sound", por nuk këndohet nga ANI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

ANI - Tirona Sound  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/06/2019

2019-06-15T08:00:25+00:00Ti je nji wannabe buta, veten ku e fute
Ky osht soundi i tirones vetes tate boji mute.
Un e di ca je ti bi**h,
Vetem po aktron,
Mos u perzi me punet e rrugve nese sdo tboj telefon.
Edhe nese call mbeso asnjoni nuk te njef,
nese do me e bo me vota dije prap po dal un champ,
Nese do me bo me freestyle ske bole per betej,
Ste besoj a po knoni ti vetem thekse ti po vjedh,
Un jam i shkolles tvjeter, i deklarum si new school,
deshtove si nji rapper tani do me u bo ti prezantus,
Emrin po ta jep ty mulla dhe ket gjo te dy e dim,
Bitch ti nuk je gang, mrena nshpi ti vec po rri.
mund te ta blej babyn vec me gjonat qe kom vesh,
My money aint funny little boy un nuk po qesh,
Nese kalon nrrug time naten von beso kom me tvjedh,
Kom 300 dollar te kyci kto gjona ti dot si prek.
Un i boj gjith ato pun dhe ty po desha tmaj me lek,
Mu ma presin me zor albumin aq sa ti qe do tshperthesh.
Kujtohu nfreestyle show se kush doli i pari,
4 vjet pa nxjerr kong mund tthush qe tnxorra nga varri,
Me mu nuk ka gara tdel shkuma deri te lapi,
Se mendoja me konkuru nji rreper me emrin pali.
Jom i rrethum nga Audio, duke tymos Nikotin,
Ti je duke mvon ngjum dhe pse vuj nga kjo Insomni.
Jom emri me i perfolur nradion qe ti po shkon,
jom eventi kryesor, ti kurv je thjesht qe prezanton.
Un ktu jam nfushem time, ti bi**h je thjesht nje turist,
Te stiloj ntel rrobash ti me thirr tani stilist,
bi**h un jom boksier vertet nuk rri ti dot nkte ring,
Jam tu qi karrier tvdekur mund thush qe kom necrophili
Un nkom kom steve madden, ti hala ble te tregu cam,
Mendon se po ke fam vetem se shoket ashtu te than.
je tu ra nkunderstim me veten, je hipokrit,
Si mund tkesh kycin bosh dhe trreposh qe ke AP.
tu imitu DNC ca jan kto kopje palidhje,
Mos mboj tmor ntelefon Dozen te nxjerrim jasht linje,
Muzika ime kokain, mos i jep thithje ksaj vije,
Me siguri tishe nfinale nfoto me mu do tdilje.
tani ke hap telefonin per top channelin ti po shkru,
Lil bi**h shkova nfinale ndersa ti je tu kerku pun.
talk all that gang shit, bi**h mos mbo me tlon pa fjal,
Tu lexu letra dhe ja ve emrin freestyle,
Tu vjedh beate nga producers, me thuj aq posht ke ra
Hajt se po tjap ca vargje qe te te fal pak fam.
Po thu qe boj un bugers yeah bi**h im the chef,
Un tsherbej ty beefin ntshofim nese ti e merr.
I started from the bottom lil bi**h im self made,
Tpenetroj para kameres ket gjo thirre homemade.
Nuk kom nevoj me vjedh nstudio, my dog making my beats,
Ta qim komplet ne labelin, me shtoni me shum armiq,
u bona vite nket muzik mu ma njofin mu zonin.
Pse smore me shum vota meqe gjith njerzit te njofin,
Pse smore me shum vota me famen qe ti ke,
Rrena ka komte shkrutra para meje si xhuxh je.
Mund tvazhdoj dhe tvazhdoj, ti bo rima bebeje
Njelloj si rama prish komplet ate ndertim pa leje.
Spo e quj dhenje fame thjesht po tjap nji dor,
Ti coj un shots drejt per drejt tani ke 24 or.


Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë