Më mbaj mend (për 1 muaj)


Readi. - El Padrino 1

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "El Padrino 1".
3. Video është e këngës "El Padrino 1", por nuk këndohet nga Readi..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Readi. - El Padrino 1  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

28/04/2016

2016-04-28T17:00:00+00:00Maroma 1 filter Bir.

Verse 1:
Kesh me njonin nifar veni
Me kry nifar PUNE
Khu far malli
Khu far seni
veq sa kish dal prej FURRE
e shtune e dille,e dille e shtune
S'pi blejm pi marrim t'gatume
gjys kille 1 kille
gjys kille 1 kille T'PAKETUME
Po vin t'zit DROGBA
N'shole zhduket DROGA
Krejt bardh BOGA
La vida Loca
I kom do dosta
SUPER LOVA,HALIL BUDAKOVA
Kta bin ova ova
Kta pacova mi bo copa copa
Ni dit menova,me trupa veprova
Ky sporti osht,e sun ja qellova
Qysh Nora Gjakova pi Pejes
E Ismet Peja nga Gjakova
Shum toka,shum tripa
Ekzasi kokrra
Shum shisha vodka
Shum loqka najs koka
Sa mu leq sa mu leq
Qa po flet KUJDES
Se n'kto pun
Edhe muret kan VESH
Krejt ky lezet let jet veq mes nesh
Merr edhe hec,jep edhe hec
Lo bakshish edhe ma shum CA$H
T'fort i kena edhe PLEQT
Asnihere ndryshe,gjith me kyqje
Loj ofansive,me shum pasime
Puff Puff Pas o sa bukur shife shife
Puff Puff Pas ngrehe mir shqipe shqipe
Kena lind me shum zar ZARIFE
Gjithkush ka qef me kon pjes e ksaj EKIPE
Mshefi keset,mshefi keset
Po vin dajt,po vin tezet
Mshefi keset,mshefi keset
po vin dajt,po vin tezet
Fakjat ner bole
majat en shole
Shut the fuck up man ....
S'je normal ti djalo
S'je normal ti djalo
Veq me mall Pablo
Veq me mall Pablo
Do me t'kry pun ALO ALO
Nese jo PALO PALO

Refren:
S'je tu pa film magji
Nuk jena n'Kino
Na bojm edhe ma zi
EL PADRINO
S'je tu pa film magji
Nuk jena n'Kino
Na bojm edhe ma zi
EL PADRINO(3x)
(EL MAIGO,EL PADRINO)

Verse 2:
Hhh,Nuk qet mo nona
Read mbi kit TOK
As kjo tok nuk man
asnjo ma TOK
Ma mir me shit DROG
se me shit veten oj STOK
Edhe dostat e tu i kom
myshteri shum T'FORT
Ata krejt po t'keshin ty o bir
Edhe pse i ki shok
um kan thon qe je shum KLLOSH
Per me kuptu tripin tem
duhesh me kry ty SHKOLL
KUJDES kur FOL
se apet rrshet N'BOR
Miligram gram Kilogram
Fol man sa ta ngreh
sa ta mrrin sa ta man
Aman Aman vija vija gajtan
Aman Aman krejt ndor erdogan
Alarm Alarm po vi me kllik
Jena ardh per mall pakic shumic
Jena tipa t'nates
s'jena t'dits
Tipa t'kontrabandes
qe don me dit
Pasha ropt e SHPIS
si dojna provokimet
T'kena shti N'LIST
a i ki t'ndume qelimet
I qesum n'peshore
Keset katrore
sa rond peshojn bre
kto krejt qa more
Amigo Amigo
Amigo porfavore
ti po don beef
na kena mishtore
Kur dole me kllik
o na falnis ore
Sod prit njejta storje
...
jena nis per FITORE
n'cfardo FORME
n'periferi neper vende MALORE
Arrati bie zi loj EKIPORE
Verati Varja atij
jom para tij
n'cfardo varianti
me mu jarani
po do me bo zjarrati
bohet i omel
bohet i bute RAVANI

S'je normal ti djalo
S'je normal ti djalo
Veq me mall Pablo
Veq me mall Pablo
Do me t'kry pun ALO ALO
Nese jo PALO PALO

Refren:
S'je tu pa film magji
Nuk jena n'Kino
Na bojm edhe ma zi
EL PADRINO
S'je tu pa film magji
Nuk jena n'Kino
Na bojm edhe ma zi
EL PADRINO(3x)


Ky tekst u dërgua nga Elion Arifi0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet