Më mbaj mend (për 1 muaj)


Readi - Knockdown

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knockdown".
3. Video është e këngës "Knockdown", por nuk këndohet nga Readi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Readi - Knockdown  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

10/12/2019

2019-12-10T19:59:22+00:00KNOCKDOWN
Mke qit knockdown
Knockdown
Pa ty nuk po muna
Knockdown
Mke qit knockdown
Knockdown
Pa ty nuk po muna

O kah m'thot hajde shihmi, hajde shihmi
Po ma bon a ja nisim prej fillimi
Lidhjes ton i ka hup shkelqimi, besimi, interesimi
Yah yaah
Hajt thuj qe une kom faj
Krejt qka ka ndodh
Krejt une kom faj
Thuj qka t'dush, bo qka t'dush,
shko kah t dush
Bye bye, futja vaj
Le inatin, le inatin
Beb nuk kom bes n'ty sikur n'gjarpnin
Le inatin, le inatin
A po don mu kthy e me thy rakin
Vet m'ke thon qe jom tipi yt
U kon tripi yt me lon sheja n'fyt
Ti maj senet, ti ruj senet
Si me kon qipi yt
HABIBI per ty bohna KHABIBI yt

Knockdown
Mke qit knockdown
M'ke rrzu me 3 runda
Knockdown
M'ke qit knockdown
Beb, pa ty nuk po muna /2x

Nasht fajet mu lemi
Gjynahet mu merrmi
Po problemi te ndjenjat
Ndjenjat mu kthemi /2x

O bebi, qka na gjeti
O gjysma jem bebi je ti
O maybe, dor po heki
Copa-copa kompletohet kompleti

Kqyrem veq n'fotografi
Qfar fati kom e qfar fati ki
Edhe fotot me mu fshi
Se s'kan qka me t'vy
Jo s'kan qka me t'vy

NIT KAZANOVA
Per EX-in i qon eks 5 vodka se
NIT KAZANOVA
Per EX-in i qon eks 5 vodka
Skuuuu

Knockdown
Mke qit knockdown
M'ke rrzu me 3 runda
Knockdown
M'ke qit knockdown
Beb, pa ty nuk po muna /2x

Ti urrej goditjet
Ti kom msu permendsh
Loja t'perseritet
Krejt po dojn rematch /2x

Knockdown
Mke qit knockdown
M'ke rrzu me 3 runda
Knockdown
M'ke qit knockdown
Beb, pa ty nuk po muna /2x


Ky tekst u dërgua nga Gentiana Zejnullahu0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet