Më mbaj mend (për 1 muaj)


Red Dog - Shume Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Larg".
3. Video është e këngës "Shume Larg", por nuk këndohet nga Red Dog.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Red Dog - Shume Larg  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00Knej anej, spo di nga me shku
nuk po ma merr mendja sonte, me mire me pushu
vjen a nuk vjen, ajo ketu per mu
cdo dit pa dicka me vete, mos ajo me ka kalu

(refreni)
Shume afer teje une isha
prane meje je por une ika
prandaj cdo ndjenje une do ta lehtesoj
por sdua qe te shoh me me sy
mbaruan te gjitha boll prita
kam pritur qe ti do te me kupton
por ti ma bon...

Bon a nuk bon, une ty me ti qu
dy lule arbreshes sime, ngjunje kam per ti ja dhuru
kcen a nuk kcen, vdekja permbi mu
Vashe! Kur shpesh ti rrin me mu dhe pra ndojhere a ke mendu
se koha te ka kalu

(refreni)
Shume afer teje une isha
prane meje je por une ika
prandaj cdo ndjenje une do ta lehtesoj
por sdua qe te shoh me me sy
mbaruan te gjitha boll prita
kam pritur qe ti do te me kupton
por ti ma bon...

(2x)
Knej anej, vjen a nuk vjen
bohen a nuk bohen
kcen a nuk kcen

(refreni)
Shume afer teje une isha
prane meje je por une ika
prandaj cdo ndjenje une do ta lehtesoj
por sdua qe te shoh me me sy
me mire rrasja boll prita
kam pritur qe ti do te me kupton
por ti ma bon...


Më Shumë Këngë Nga Red Dog:


Komente mbi këtë këngë