Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redi - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Per ty
Ref x4
Per ty krejt i kom boo
Per ty krejt i kom boo

-Per ty jom tu pi qe m'ka hup kjo vedi
nuk e di ti cka ki pse po m'shtin kshtu mu ndi
Pse po mban distanc zemra tjeter gjo
Pse ki arroganc kur me ty kom toleranc
Ama vec ni shanc me ty po du me kon
Me ty me kon mos i ngo cka thojn
Menimin un e kom qe ty mos met lon
Ti e din mire prej fillimit cka t'kom thon

Ref x3
Per ty krejt i kom bo x3
Kallxom cka po don mo x2

Une vec ty jom ka t'njeku
se menen nuk e ki ti vec te leku
Krejt senet po ti ceku
Se m'ke bo per veti
Fjalt qe folin per neve
Mos mi ngu o mas lehti
Zemren po ma rreh ti si qiqeku
Hajde pak t'preku
Hajde pak t'preku
Se per ty i boj qato
Qe kerkush si ka bo
Hajde ti me mu
Edhe shoqev mos ju kallxo

Ref x3
Per ty krejt i kom bo x3
Kallxom qka po don mo x2


Ky tekst u dërgua nga g.sRedi
Publikimi: 19/09/2017


Redi - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Redi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0