Më mbaj mend (për 1 muaj)

Regjep Veliu

Regjep Veliu
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: popullore moderne

Regjep Veliu është këngëtar. Më datë 8 Janar 2020, Regjep Veliu publikon videoklipin "Baby".

Më datë 24 Gusht 2020, Regjep Veliu publikon videoklipin "Ke Lujt".

Më datë 8 Shkurt 2021, Regjep Veliu publikon videoklipin "Dashnija Me Zor Nuk Shkon".

Më datë 24 Prill 2021, Regjep Veliu publikon videoklipin "M'paske Dasht Me Hile".

Më datë 5 Nëntor 2021, Regjep Veliu publikon videoklipin "Oj Dashni E Vjeter".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0