Audio

Rejhan - Für Dich  (Feat. Leo & Sherif Akatah)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2011

2011-10-09T18:27:24

Featuring

LeoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Für Dich" kënduar nga Rejhan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rejhan i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rejhan: