A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Rejhana - Sonte


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/08/2011

2011-08-15T23:03:18

sonte ti eja tek un te te tregoj se te dua shum te te tregoj se digjem per tyy por me sshum per ata sy.

REF:
sonte po digjem per ty see me pelqejn shum ata sy un vetem tyy te adhuroj dhe shum te dashuroj hhouuh

Sonte mos ngurro te vish tek un un jam ajo qe ty te dua shum dua ta dii se ti a m´dashuron zemren time ty dua ta dhuroj

REF:
Sonte digjem per ty se me pelqejn shum ata sy un vetem ty te adhuroj dhe shum shum tyy te dashuroj.


Lyrics submited by DonikaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019