Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Ameti - Dasma Synetit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Sot valon flamuri e kercet alltija n'obor u nis vallja me mbesa e bija kemi dasem tmadhe nje dasem syneti dot vin dajallaret oj nan nga gurbeti.

Refreni
Nvalle mysafiri tu lujt e tu kesh
Teshat e synetit djali nai ka vesh
Mashallah bon daja mixh e axhallat
S'e koritin nipin per frang e dollar


Tezet edhe hallat nje valle me mar
Le tushtoje kenga Tetov Gostivar
Sot zemra e nanes u mbush plot sevda
S'paska xha ma t'mir djal synet me ba

Refreni
Nvalle mysafiri tu lujt e tu kesh
Teshat e synetit djali nai ka vesh
Mashallah bon daja mixh e axhallat
S'e koritin nipin per frang e dollar


Ky tekst u dërgua nga mirjeta jeta

Resmije Ameti - Dasma Synetit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma Synetit".
3. Video është e këngës "Dasma Synetit", por nuk këndohet nga Resmije Ameti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Resmije Ameti:


Komente 0