Audio

Resmije Ameti - Une Per Ty, Ti Per Mu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2014

2014-12-11T15:59:28

Këngë e albumit:

"Malli Per Nanen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Per Ty, Ti Per Mu" kënduar nga Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Resmije Ameti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Resmije Ameti:

Më Shumë...