Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rijet Pirani - Ike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ike... e me tu u shuajt endrra..
ike... me ty mbaroi kenga qe kendova dhe sot..
po perendon..
fike... driten qe me mbante ndezur..
braktise.. zemren qe pas te ndjeku e qe per ty kaloi rrufe,
u plas por rezistoi..
qielli prap u hap e tha.. "nje fjal" dhe zemra aty ndaloi..!!

Ne enderr te shikoj..
me shpirt te adhuroj..
edhe jeten do e jepja..vetem me ty ta ndaj..

nuk guxoj te t'shoh ne sy..
te flas per ne te dy...
sepse kengen..nuk dua ta ndal..

Ike..le te ngjallen para meje
kujtime..dielli token me se prekte dhe me vehte rrembeu
dhe kengen tone..

fike.. driten qe me mbante ndezur..
......Nuk kemi video për këtë këngë.
Rijet Pirani - Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike".
3. Video është e këngës "Ike", por nuk këndohet nga Rijet Pirani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0