Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rilinda Velaj - Do Te Behem Shqipe Mali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

më dimë detit mallit
më varet lot kë te gusha
do të behem shqipet mali
të gjithë dashurin që hunda 2×

Ref
e do të behem shqipet mali
e gjithë vogël këtë shëtisë
do ta thaj loti merr malli
dhe këtë e dashurisë (2×)

do të behem shqipet mali
shqipet mali do të mbetem
gjersat të më shuhet malli
shqipet mali do të pretem (2×)

Ref
e do të behem shqipet mali
e gjithë vogël këtë shëtisë
do ta thaj loti merr malli
dhe këtë e dashurisë (2×)

do ti lutet perëndisë
malë mal të më shëtistë
të më jap si nëna sisë
vëre djeme dashurisë (2×)

Ref
e do të behem shqipet mali
e gjithë vogël këtë shëtisë
do ta thaj loti merr malli
dhe këtë e dashurisë (4×)


Ky tekst u dërgua nga Silon

Rilinda Velaj - Do Te Behem Shqipe Mali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Behem Shqipe Mali".
3. Video është e këngës "Do Te Behem Shqipe Mali", por nuk këndohet nga Rilinda Velaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rilinda Velaj:


Komente 0