Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rilinda Velaj - Ti Je Pija Ime Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  7

TI JE PIJA IME

PSE S'U BERE LULE MOJ
TE TE MERRJA ERE
PO U BERE RRUSH MOJ
ME DEHE ME VERE

PSE S'U BERE NGJALE MOJ
GREPE TE ME KISHE
PO U BERE VALE MOJ
SI VALA ME MBYTE

PSE S'U BERE BLETE MOJ
MJALT TE ME PIKOJE
PO U BERE ERE MOJ
SI ERA ME SHKOJE

PSE S'U BERE ENGJELL MOJ
TE ME VIJE BRENDA
PO U BERE HIJE MOJ
MBETUR NERE ENDRRA

ref: PSE S'U BERE VERE MOJ
VERE MOJ AMAN
TI JE PIJA IME
KUPA JOTE JAM


Ky tekst u dërgua nga  deskabiba

Rilinda Velaj - Ti Je Pija Ime Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Pija Ime Moj".
3. Video është e këngës "Ti Je Pija Ime Moj", por nuk këndohet nga Rilinda Velaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rilinda Velaj:


Komente 0