Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rina - Kodeina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  24

Komente

2 🔥

06/01/2019

2019-01-06T14:20:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kodeina" kënduar nga Rina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rina Balaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet