Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rinesa Peci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  67
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Rinesa Peci është një këngëtare. Ajo jeton ne Mitrovice dhe vijon mesimet ne Shkollen GJ.K.Skenderbeu. Muzika eshte tani per tani arsya pse ka ardhur deri ne kete pike. Më datë 17 Dhjetor 2015, Rinesa Peci publikon videoklipin "Matan Ure Nje Fole". Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anita Lestrani

Eranda Bytyqi

Viola Qelaj

Anisa Shabani

Urtina Ramadani

Fatlinda Leku

Eanda Nishevci

Sara Mulliqi

Lorena Shala

Erleta


Tags: Rinesa Peci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet