Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rock Gjinis - Ne Syt’ E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Shikimet tona ishin të ngrohta,ashtu më dukej mua
'magjepsur, të përqafova por buzët s'ti preka.
Mbylli syt' dhe të shohësh se çfar është jeta pa TY,
atë që më dhuroi Zoti, më e vlefshmja je TI .

Në syt' e TU un' e shoh se ndarja jonë nuk është larg,
mos qajë që ka mbaruar, qeshtu se ka ndodhur

Po të ishin netët e gjata sa të dua un' TY,
kurrë s'do të agonte, Oh! sa ndjenjë e mirë...

Në syt' e TU un' e shoh se ndarja jonë nuk është larg,
mos qajë që ka mbaruar, qeshtu se ka ndodhur


Ky tekst u dërgua nga XhiniRock Gjinis
Publikimi: 26/11/2011


Rock Gjinis - Ne Syt’ E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Syt’ E Tu".
3. Video është e këngës "Ne Syt’ E Tu", por nuk këndohet nga Rock Gjinis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rock Gjinis:


Komente 0