Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - Po Martojm Shokun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Po martojm shokun
Do ta djegim fare
O si mbas tradites sone
Tradites shqiptare

2x
O mor djal, djal i ri
Sot do behesh dhender ti
Merre mbysh nje got raki
Te gezosh me shoqeri

Po martojm shokun
Do ta djegim fare
O si mbas tradites sone
Tradites shqiptare

2x
Me raki edhe me ver
Do ta gdhim der në mengjes
Ashtu si na ka lezet
Në nuk dim ta lem në mes

2x
E po martojm shokun
Do ta djegim fare
O si mbas tradites sone
Tradites shqiptare

2x
E po martojm shokun
Do ta djegim fare
O si mbas tradites sone
Tradites shqiptare


Ky tekst u dërgua nga Romeo ImerajRomeo Imeraj
Publikimi: 31/05/2019
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Romeo Imeraj


Romeo Imeraj - Po Martojm Shokun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Martojm Shokun".
3. Video është e këngës "Po Martojm Shokun", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0