Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - Hajde Se U Plaka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Ti moj qene moj lanete
Me ke ber te flas me vete
Dite e nate te shoh ne ëndërr
Nuse ti une dhender
Ti moj qene moj lanete
Fol nje fjale se me trete
Dite e nate rri i menduar
Me ty jam i dashuruar

Ti moj qene moj lanete
Je lezeti mbi lezete
Leri moj leri kto naze
Folem se me plase
Ti moj qene moj lanete
Fol nje fjale se me trete
Dite e nate rri i menduar
Me ty jam i dashuruar

REFRENI
TE RENTE FLAKA, FLAKA
HAJDE MOJ SE U PLAKA
ME TAKA PA TAKA
O HAJDE MOJ SE U PLAKA


Ky tekst u dërgua nga 🫶🏻🫶🏻✨✨✨Romeo Imeraj
Publikimi: 08/02/2020
Muzika: Joniad Banushi
Teksti: Romeo Imeraj
Video Produksioni: DArt Channel


Romeo Imeraj - Hajde Se U Plaka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Se U Plaka".
3. Video është e këngës "Hajde Se U Plaka", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0