Rona Nishliu

Dredhëzat E Ronës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-06-2015]
Këngëtarja Rona Nishliu dikur nuk është se i ka pasur punët edhe aq mirë me kilogramët, e ndërsa sot ajo është më në formë dhe ka arritur që ti eleminojë disa nga kilogramët e tepruar.

Ndërsa Rona ka treguar se i pëlqen edhe ushqimi, ajo së fundmi ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet duke blerë një pako me drredhëza në sheshin e Prishtinës.

Ajo gjithashtu i ka drejtuar ato nga kamera, duke iu "ofruar" kështu edhe fansave të saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dredhëzat E Ronës


Komente 1