A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ronela Hajati - Shume Nice


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  7

Fans' Comments

1 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Participating in

Top Fest 6


Sa fiks më je përshtatë
un me ty dot kaloj gjatë
mshikon dhe vjen prapë
mos vallë ndoshta te ofroj kënaqësi
sa telepati ....

ofrohu afrohu pranë më sill diçka
për të pirë edhe një puthje më shum

ti më bën të ndihem shum hot ti dhe djegjen me ndal.


Lyrics submited by  Elae-Cards (1)

U krijua nga ADELINAA 2019-01-21 19:42:59
Sa fiks më je përshtatë
Unë me ty do t'kaloj gjatë
M'shikon dhe vjen prapë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019