Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roza Dhami - Vala E Drinit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Festivali I 5-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

01/12/1966

1966-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vala E Drinit" kënduar nga Roza Dhami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Roza Dhami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Roza Dhami:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet