Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rruk1 - Kthehu Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti", por nuk këndohet nga Rruk1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Rruk1 - Kthehu Ti (Feat. Wiski)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/04/2011

2011-04-21T16:58:36+00:00Rruk1
e kam nje DHimbje n'zemer time
se ti je ajo qe prej meje ikee
me le n'vetmi me ber te vuaj per ty
nuk e meritova ta jetoj jeten pa ty
ike me le e ti larg shkove
mle vetem e mu me harrove

Zemer tlutem ty kthehu perseri me mu .
Mos me le..
kthehu te lutem se un vetem tyy te duu
e imja jee..

wiiskii..
ku jon ata sy qe ni koh mkan kshqyr veq mu
ku o ajo zemer qe mka than veq ty Tduu
ike kejt i le e mu mshkele bashk me to
zemra jem kujtimev per ty sun po ju thot jo
se per shum koh tapat un ty n'perqafim
se per shum koh ty un tpata ngushllim
po shum shpejt ti u trete e mu vet mle
ike pa lamtumir e tash me tjetrin je
ishe kon pa zemer e ske dit qa o dashnija
mi prishe kejt ju dhe fun andrrav tmija
ti je ni kujtim qe shpejt kimu harru
je nje e kalume qe nuk du mo me kujtu


Më Shumë Këngë Nga Rruk1:


Komente mbi këtë këngë