Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
MUZIKA RITMIKE

:: Më Të Klikuarit e Javës

Donald Najtellari, ndryshe i njohur si Young Zerka, eshte nje artist shqiptar i lindur ne Korce. I rritur ne nje familje me kushte te mira jetesore,Y...

Lexo gjithë biografinë

Claydee, ose ndryshe Klejdi Lupa, lindi në Tiranë në vitin 1985 dhe që në moshën katër vjeçare zhvendoset me familjen në Athinë. Me mbarimin e shkollë...

Lexo gjithë biografinë

Me shprehjen e tij “absollut”, Vali ka thënë se mund t’ia kalojë edhe disa herë kampionit në Formula 1, Michael Schumaher dhe motoristit Valentino Ros...

Lexo gjithë biografinë

Ernest Duka ose siç njihet me emrin e artit Stine,eshte nje nder kengetaret apo edhe nje nder kantuatoret me te spikatur dhe me te arritur ne trevat s...

Lexo gjithë biografinë

Seveni është djali i dy këngëtarëve shumë të njohur në skenën e muzikës në Kosovë, Sunaj Saraqi dhe Vera Orucaj. Seveni është shumë i talentuar në muz...

Lexo gjithë biografinë

Rita Ora Lindi ne Prishtine, Prinderit e saj u zhvendosen ne Londer kur ajo ishte e porsalindur dhe motra e saj Elena vetem dy vjeç. Ajo ka dhe nje ve...

Lexo gjithë biografinë

For the last decade, DJ Vicky has been honing his craft, and on August 2nd, he put it in to action at Albania's first ever Thre3style final. He's exci...

Lexo gjithë biografinë

Ai ka studiuar per piano qe ne moshe te vogel dhe iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 2006 me kengen "ME EKS" pjesemarrese ne Kengen M...

Lexo gjithë biografinë

DJ DALOOL’s interest in House Music DJ-ing started after he listened the legendary Frankie Knuckles since then everything was different. 1996 Started ...

Lexo gjithë biografinë

Skenës muzikore shqiptar i është shtuar edhe një këngëtare e re, e cila duket se ka pritur momentin e saj për të hyrë në skenën e muzikës shqiptare fu...

Lexo gjithë biografinë

Gerten e kemi njohur nga zeri qe ne fillim te vitit 1998, vit i cili perkon edhe me fillimet e Top Albania Radios. Me ekzaktesisht Gerta eshte zeri i ...

Lexo gjithë biografinë

Ai u bë i famshëm për miksimet e tij dhe muzikën e përzgjedhur që në fillimet e tij, ndërsa vjen dhe me risinë më të fundit. Ai njihet nga të gjithë s...

Lexo gjithë biografinë

Asnjë këngëtare në Shqipëri nuk kërcen si ajo. Sepse quhet “freestyle”, stili i zezakeve të sprovuara në skenë dhe të gatshme për të sfiduar djemtë re...

Lexo gjithë biografinë

SHQIP: Ylli Shahaj, i njohur për njerëzit si DJ Iljano dhe si një nga anëtarët më të nderuar të skenës shqiptare është një Producer Music, Dj dhe Sou...

Lexo gjithë biografinë

Teksa vazhdonte Liceun Artistik Jordan Misja, Dorina Tiko u njoftua për nje audicion ne nje nga studiot muzikore me qëllim të formimit të nje grupi f...

Lexo gjithë biografinë

Les sets survoltés de ce show man à l’énergie contagieuse enflamment les dancefloors. il a multiplié les dates dans les clubs en France, mais auss...

Lexo gjithë biografinë

Dritjon Selmani,is a Composer, Dj & Singer. His passion for music has started since he was in a young age, when he took part in a cultural center of t...

Lexo gjithë biografinë

DJ BENITY is from Prishtina-Kosova. He's been playing ORIENT/CLUB/DACE/HOUSE music since 2003. DJ BENITY performed all over Europe, Albania, Macedonia...

Lexo gjithë biografinë

Pas Rita Orës, Dua Lipës e Era Istrefit tani është radha e një mashkulli që do të thyej kufinjtë me muzikën e tij në tërë Europën. Është fjala për Rin...

Lexo gjithë biografinë

Nuk kemi arritur të gjejmë një biografi për

Ju lutemi të na ndihmoni

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »


:: Videoklipe të Huaja PREMIERE

ATB - Pages
Steve Aoki & DVBBS - Without U
Morris & Cabral - RuRumba (Jungle Beat)
Dj Sava - Sea Lo Que Sea
Nick Jonas - Remember I Told You
Aryue & Basalto - Big Party
Erick Morillo, Junolarc & Chris Child - Gone
Regi - Where Did You Go (Summer Love)
Picco - Like I Love The Mash
Cristian Marchi & Luis Rodriguez - Summertime

:: VideoKlipe Shqip

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
teksteshqip.com © 2007 - 2017