Më mbaj mend (për 1 muaj)


S4MM - 1 Gur, 2 Plluma

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Gur, 2 Plluma".
3. Video është e këngës "1 Gur, 2 Plluma", por nuk këndohet nga S4MM.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

S4MM - 1 Gur, 2 Plluma  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  194

Komente

2 🔥

24/11/2018

2018-11-24T18:11:18+00:00

Peter, I thought you said you gonna ask Billy to leave
He's still sleeping on the couch out there
I know Lois, but i found out he is only here cause his wife kicked him out
So, I figured out a way to kill 2 birds with one stone
Like this...
The key to that?? Is big rock small birds!
I have recorded a song about it.

Hajt t'folim real pak
Ti hekim lekt e kerret anash, ju shkoni n'p*dh t'nanes
E sa per info Medelina ska nevoj per qato fondet e tua more refugjat i Londres
Yeah you know si o puna
Madje jeni qaq t'lir sa ju blej neper eBay
E mane men when i say qai qe um shan kah familja ka me ja qi der n'DNA (ton)
I'm the gang veq vet
Ain't no joke ju kom thon e kom leht
E kqyr mir ti plesht
Un nuk vi me 8 vet po vi me 16
E tash qe erdhen punt deri ktu
Mi ju kallzu qe jeni plehra e sun ju dalloj prej Kontes
E kom ni rresht per qata qe m'shajn prej londres
JA HANKSHI K***N ATI DJALIT T'TETOVES!!!
Na rrim shlir nuk ruhna
Un rri me vllazen qata smaj mas vete quna
Sjom tu fol un flet puna
Tu i myt me 1 gur ka 2 plluma!

[Hook]
(You gettin' f**ked up)
Sa her qe hini knej n'zon, e ty von tu ka tek qe s'jom normal be
(You better shut up)
Para se me ti thy komt tani e kupton mir qe s'jom normal be

Ey yo dick head, ti je mac jo luan
Po fol shum po s'ta man ti plasi hunt per tavan
Kjo so loj o hajvan, ti e ke pa Tetoven amo veq en Instagram
Kqyr ti tash ma javash maje leht se han kallash
Deri dje ke la n'lavazh e sot po mahesh mafiash
Dhip i vogel mos provo t'marr t'dridhi deri n'asht
Edhe ni her ma hankshi k***n mos um thoni qe s'ju thash!
Un sikur sot edhe neser jom i njejti kshtu qe se kom qef dhunen
Veq mani nmen ju tjert si kta dy p**a kurr mos ma bini punen
Cause you...

[Hook]
(You gettin' f**ked up)
Sa her qe hini knej n'zon, e ty von tu ka tek qe s'jom normal be
(You better shut up)
Para se me ti thy komt tani e kupton mir qe s'jom normal be

How they f**k think they gonna f**k with me?
Si ju a mur menja?
Dy e nates mirmengjesi
Tu dasht me mshel so pun arresti
A un se di qa jom tu fol
Ndosht dokna Ribery po boj pare sikur Messi
Ti ke dhez si hajgare
Per qata sa her qe fol njerzt i marin kejt funny
E nasht sen tjeter n'jet s'di
Veq arushat sbojn sen kur o knej luani
Bitch Boy u talk shit sen s'kini
Kush o real baba vet S4MM-i
E kejt pe din un karrieren sun ta dhi
Se ta ka dhi Burim Ademi
E tash mernja njoni-tjetrit bonu shok
Veq mos harroni se boten e kena rrot
U qun me ma hanger mu kejt karrieren
A n'fund mi hongren vot
Ti je p*dh boy t'thiri nstaff n'London
Im a Boss Bitch Mu po m'she n'London
E ti sen sbon se ti je sperm nkondom
Ene ty t'pengon
Se mu sen sun um bon.
Shit


Ky tekst u dërgua nga FuckgetiKartolina (8)

8
15
5
2
2
12
7
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga S4MM:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet