Më mbaj mend (për 1 muaj)


S4MM - E Preferume

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Preferume".
3. Video është e këngës "E Preferume", por nuk këndohet nga S4MM.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

S4MM - E Preferume  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Këngë e albumit:

"Week Of The Legend Ep"

Komente

Asnjë Koment

22/06/2019

2019-06-22T17:27:42+00:00Ref.
U kon e shkrume me jetu high
E preferume mu kan si na
E preferume e preferume
E preferume e preferume X2

Pi sot e tutje veq mi re
Se sum kan dasht para fames
Qata për kta jam bote e re
Se sum kan fol para pares
Po thot O star
Po ti ski gajre
Jo t'i as drit sun bon
Ma shum se hija jem
Cuz Bre qa u bo?
Skom mene me lshu ven
1 dit t'i ki mu vrejt
Kurr S4MMI vet e len

-Oma-Krejt ekipa hustle Jon tu mbledh me conta
Paret dalin xhiro se prap kthehen te na
Hala trappiratim nuk na del as koha
E shokt punojn miliona nuk po lujn me centa--

Ref.
U kon e shkrume me jetu high
E preferume mu kan si na
E preferume e preferume
E preferume e preferume X2

Naten rutinë
e kem orarin
Te na paret nuk vin me tparin
Se jetoj high pa e pi barin
Qato thojn kur ta jep Zoti
Nalt a posht kurr sun e marrin
MotherFucker kjo O Gang na s'i thojna sigurim
Epilepsi per kta repera un jom smunja pa shërim
Jon tu m'permend nintervista:

"-Nuk e kuptoj vlla nuk di çka fol.A pe din?
-cka?
-S4mm se kuptoj absolut nuk e di çka thot "
Qashtu jan msu kto minipidha fol për S4MM del ntoplista
Aaah Yee Fundja

--Kejt ekipa hustle Jon tu mbledh me conta
Paret dalin nxhiro se prap kthehen te na
Hala trappiratim nuk na del as koha
E shokt punojn miliona nuk po lujn me centa --

.Ref.
U kon e shkrume me jetu high
E preferume mu kan si na
E preferume e preferume
E preferume e preferume X2

Un sjom mafi, sjom mafi se lezetavem ntrendafila
Ama muj me ta q* at k***.
Me ta lon me tre kopila x2


Ky tekst u dërgua nga D.GKartolina (2)

8
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga S4MM:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet