Më mbaj mend (për 1 muaj)


S4MM - Vizion

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vizion".
3. Video është e këngës "Vizion", por nuk këndohet nga S4MM.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

S4MM - Vizion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Week Of The Legend Ep"

Komente

Asnjë Koment

23/06/2019

2019-06-23T17:27:43+00:00Ref(X2):
O nonqim un kom vizion
Yeeeh
E kena punen profesion
Yeeeh
Me ti dhi kejt ca i don
Yeeeh
Un ta kom q* se e kerkon
Yeeeh Yeeeh

Verse 1:
Ti po fol e han K** tani s'bon sen
Cohen gjinja edhe t'rrehin manej thu qe o rren
Femnen e ki virles githkush mun e nxen
Si me pas hemoriide nuk tnxen veni ven
Nooo Yeeeh Aaaah
Kush t'ka rrejt qe du me t'njoft be
Kush t'ka thon qe un e ti mujm me u kon shok be(shit)
Si shok i Milit as Enisit as Bakes
Qata asnjoni pej neve nuk o tu t'njoft be

Verse 2:(X4)
(HALA JETOJM SI MEDELIN)
Pare,K****,Drog,Hustle,Shok
(HALA JETOJM SI MEDELIN)

Verse 3:
Pare,K****,Drog,Hustle,Shok bari edhe Coke
Rruga shpejt,Jeta njejt Hennessy edhe Vodk
Zoti na ka shkrujt per me kon ktu
Qata c'do sen n'muzik e kena leht
E babi jem ka thon kqyre mir o djali jem
Nese nuk e mjel kejt estraden s'ki bo sen n'jet
Edhe se kom menen me u nal deri sa ti ha t'gjall
Jom i unt per sukses BITCH
E keni Zotin per t'ia fal
Se sa me met per mu s'um vjen gjynah hic

(HALA JETOJM SI MEDELIN)
Pare,K****,Drog,Hustle,Shok
(HALA JETOJM SI MEDELIN)(X4)


Ky tekst u dërgua nga D.GKartolina (4)

8
17
8
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga S4MM:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet