Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabit Gllareva - Qka Ka Zogu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qka ka zogu qe po qan
ka lan shpi ka lan vatane
ka lan motra e vellazni
e ka ardhun ngurbetli
ka lan motra e vllazni
e ka ardhun ngurbetlie
qka ka zogu qe vajton
po vajton e spo kendone
ka lane miq ka lan shoqni
e ka ardhun ngurbetlie
ka lane miq ka lan shoqni
e ka ardhun ngurbetlie
qka ke zog qe ste ze gjumi
a thue nata ku te zuni
a ke buk e a ke uji
a po te plaken dheu i huje
a ke buk e a ke uji a po te plaken dheu i huje
del ne der nan e mjer
e kqyr rrugen dimer vere
e kqyr rrugen nan e ngrat
dit e nat len deren hape
e kqyr rrugen nanee ngrat
dite e nat len deren hape
e len hap po te pret
po i run mollat vjet per vjete
kthehu bir ne vatanin tan
se gurbeti esht i rande
kthehu bir ne vatanin tan
se gurbeti eshti i randeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Ky tekst u dërgua nga Flora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sabit Gllareva - Qka Ka Zogu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Ka Zogu".
3. Video është e këngës "Qka Ka Zogu", por nuk këndohet nga Sabit Gllareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabit Gllareva:


Komente 0