Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadie Zharki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Londër 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Sadie Zharki është një këngëtare e njohur. Sadie Zharki është një këngëtare e re e talentuar, e cila me zërin e saj të ëmbël synon të bëhet yll i ardhshëm nga shqiptarët e Britanisë së Madhe. Që nga mosha 10 vjeçare ajo ka filluar të këndojë dhe ekzekutojë në piano nëpër koncerte të ndryshme që nga shkolla, teatrot e deri në koncertet ndërkombëtare. Kohëve të fundit, asaj ka filluar t’i plotësohet dëshira e kamotshme për t’u bërë këngëtare profesioniste. Para disa javësh ajo është pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Goldi Halili

Elbenita Kajtazi

Siciliana Mazi

Suela Malo

Ajkuna Anxhaku

Arberie Zenuni

Edona Vatoci

Himena Ymeri

Vlora Vejseli

Qendresa Batllava

Tags: Sadie Zharki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet