Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tema: Poezi Për Atdheun

Nentori (Poezi Për Femijë)

Edhe pse i vogël jam
shumë guxim në zemër kam
për nëntorin te këndoj,
qe atdheun te nderoj

Për ketë ditë te lavdëruar,
të gjithë jemi te gëzuar
Për ''simbol' 'te shqiptarisë,
rroftë nëntori i lirisë!

- poezi nga Sahit Shala


- Poezia u dërgua nga SahitShala -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  230

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet