Më mbaj mend (për 1 muaj)

Salim Arifi - Xhemile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

E pyt nana birin e vet qka
Don biir qka don bir
E pyt nana birin e vet qka
Don biir qka don bir
un e du moj nana ime gjemilen
gjemilen

Ref:
gjemile eeeee gjemile
lejlim le eeee lejlime

gjemilja or biri im sasht per
te na aaa per te na
gjemilja or biri im sasht per
te na aaa per te na
se na jena fukara gjemileeee
gjemile
Ref:
gjemile eeee gjemile
lejlim leeeee e lejlime

sikur lulja qe srrin pa uj
qe srrin pa uj
sikur lulja qe srrin pa uj
qe srrin pa uj
ashtu edhe un po vuj gjemile
eeeee e gjemile

Ref:
gjemile eeee e gjemile
lejlim leee e lejlimle


Ky tekst u dërgua nga Arjanit seferiSalim Arifi
Publikimi: 10/01/2013


Salim Arifi - Xhemile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhemile".
3. Video është e këngës "Xhemile", por nuk këndohet nga Salim Arifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Salim Arifi:


Komente 0