Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Kallmi - Mercedesi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  25

per nje vajz te bukur
e prisha makinen
makina shkatrrohet
vajza me largohet
me thuaj te dua
mos luaj me mua
her ti me afrohesh
her ti me largohesh.

bukurja ime
te beri shpenzime
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.x2

me makinen time
un bera shpenzime
ne per benzinata
po me kalon nata
me shishe alkolit
mendja mu me doli
tuj e ndjekur vajzen
bera karambolin.

bukurja ime
te beri shpenzime
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.x2

ohj nana ime ohj nana ime
vajza simpatike
me futi ne mendime.x4

bukurja ime
te beri shpenzime
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.x2

me shishe alkolit
mendja mu me doli
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.

tuj e ndjekur vajzen
bera karambolin
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.

Ky tekst u dërgua nga RedonaPublikimi: 18/01/2016


Më Shumë Këngë Nga Sami Kallmi:


Komente 0


Sami Kallmi - Mercedesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mercedesi".
3. Video është e këngës "Mercedesi", por nuk këndohet nga Sami Kallmi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.