Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sanimete Krasniqi - Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

me mungon
syt e mi pa ta skan
gjummmm
me mungon
nuk e di pse te du kaq
shummmm

me mungon
ku je ti e ku jam une
me mungon
aahh aahh
me mungon

Ku jan buzet
qe mkan premtu
qe kur prej meje
skam me u largu

fjalt qe mi ke dhan
as kush vendin tan
nuk mund me zane
sa shum mbeten
fjal veq me ke than

askush vendin tan
nuk mund me zane

me mungon
syt e mi pa ta skan
gjummmm
me mungon
nuk e di pse te du kaq
shummmm

me mungon
ku je ti e ku jam une
me mungon
aahh aahh
me mungon

Ku jan buzet
qe mkan premtu
qe kur prej meje
skam me u largu

fjalt qe mi ke dhan
as kush vendin tan
nuk mund me zane
sa shum mbeten
fjal veq me ke than

me mungon
syt e mi pa ta skan
gjummmm
me mungon
nuk e di pse te du kaq
shummmm x2


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist

Sanimete Krasniqi - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Sanimete Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sanimete Krasniqi:


Komente 0